Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Příjemnou a bezpečnou jízdu vám přeje Autoškola Jaroslav Lunda
Příjemnou a bezpečnou jízdu vám přeje Autoškola Jaroslav Lunda
Příjemnou a bezpečnou jízdu vám přeje Autoškola Jaroslav Lunda
Příjemnou a bezpečnou jízdu vám přeje Autoškola Jaroslav Lunda
Příjemnou a bezpečnou jízdu vám přeje Autoškola Jaroslav Lunda

Pro firmy

 • Seznam vašich řidičů potom pošlete e-mailem ve formátu Excel. Použijte prosím vzorový soubor Seznam řidičů referentů. Soubor je zpracováván elektronicky, neměňte proto prosím počet a pořadí sloupců ani nedoplňujte žádné nové řádky. U každého řidiče prosím uveďte následující údaje:
  • jméno a příjmení;
  • organizace, firma;
  • datum narození;
  • číslo ŘP;
  • adresa trvalého bydliště (ulice, číslo, obec, PSČ)
  • skupina oprávnění

 

Pro jednotlivce

 • Můžete se přihlásit osobně nebo telefonicky na libovolný termín školení konaný v autoškole.
 • Dohodnutou cenu můžete uhradit na místě v hotovosti nebo bankovním převodem na základě faktury. Pro nové zákazníky vyžadujeme platbu hotově na místě. Při dalších zakázkách lze platit na základě faktury vystavené po absolvování školení

Kontakt

Jaroslav Lunda
ul. Hliníky 95
687 24 Uherský Ostroh
tel.: 572 151 411
mobil: 604 898 065
email: lunda.jarek@email.cz
skype: jarekl9569

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.